Podpis

12.08.2023

Máme ho každá, ať už vědomě či nevědomě… vytváříme si svůj podpis tím, že preferujeme určitý styl, určitou věc atd. Vysledovala jsem, že pro mě se tímto podpisem v posledních letech staly výrazné boty. Ať už jde o barvu nebo o jejich střih. Celý život preferuji spíše tmavé nebo přímo černé oblečení a výrazné boty tento outfit parádně rozstřelí a oživí. A že se k něčemu nehodí? To už je zase o nastavení naší mysli… Dávno tomu je doba, kdy jsme museli ladit boty s kabelkami a naopak. Pamatuji tu hrůzu, jak trefit přesný odstín kabelky k botám a naopak... A dnes? Meze se nekladou, žádného fópa se nedopustíte, je to jen na nás...

Jde o to, něčím se odlišit a nebát se toho. Poslední dobou se mi líbí designové doplňky v podobě šperku, drobné brože atd. Tomuto směru se ale teprve začínám věnovat a mám v něm i určitou vizi, kterou vám snad již brzy budu moci představit….

A co je vaším podpisem? Chodíte jen v legínách? Nosíte výraznou rtěnku? Máte náramky až po loket? Ať už je to cokoliv, držte se toho co vás baví a v čem se cítíte dobře, nehledě na divné pohledy kolemjdoucích. 

Andrea